Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kron spółka z o.o. sp.k z siedzibą na ul. Władysława Łokietka 154o/2, 31-334 Kraków, Polska. Wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000819170, NIP: 9452232475, REGON: 385088338. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: kron@oknoplast.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem ul. Henryka Pachońskiego 1, 31-223 Kraków.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:

- odpowiedzi na wysłane zapytanie drogą mailową lub poprzez formularz kontaktowy

- wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi

- przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy

- marketingu bezpośredniego - do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu

- finansowo-księgowych - przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego

- obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń - do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego

- prowadzenia procesów reklamacyjnych

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszym biurze pod adresem ul. Henryka Pachońskiego 1, 31-223 Kraków lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: kron@oknoplast.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.